System platform parkingowych BDP 1+1
BDP 1 +1 to półautomatyczny system parkowania będący połączeniem szybu oraz systemu przesuwnego, który podwaja pojemność parkingów z ograniczoną wysokością garażu. Mając jedną platformę mniej na parterze, platformy naziemne mogą przesuwać się w bok, aby utworzyć pionową ścieżkę dla platform w szybie. Dzięki temu wszystkie platformy umożliwiają użytkownikom parkowanie niezależne. System BDP 1 +1 można go zabudować w różnych rozwiązaniach dodając kolejne kratki z boku lub dodatkowy system BDP-2 z przodu.
- Do niezależnego parkowania
- Napędzany hydraulicznie, duża prędkość podnoszenia
- Dwa poziomy parkowania, w tym jeden w dole
- Nośność platformy: 2000kg lub 2500kg
- Wysokość sufitu: od 2000mm
- Możliwe różne konfiguracje, od 3 do 10 szerokości siatek (od 5 do 19 samochodów)
- Rozmiar pojazdu: długość 5000 mm, wysokość od 1550 mm do 2050 mm / opcje
- Wiele elektrycznych urządzeń zabezpieczających
- Wymagany wykop fundamentowy
- Inteligentna obsługa za pomocą karty identyfikacyjnej lub breloka
- Powłoka proszkowa
Specyfikacja techniczna
BDP 1+1
| MODEL | BDP 1+1 |
| Pojazdy na jednostkę | 2 |
| Udźwig | 2000 kg / 2500 kg |
| Możliwa długość samochodu | 5000 mm |
| Możliwa szerokość auta | 1850 mm |
| Możliwa wysokość auta | 2050 mm / 1550 mm |
| Głębokość wykopu | 1800 mm |
| Zasilanie | Pompa hydrauliczna 5,5 kW |
| Napięcie | 200-480 V, 1 lub 3 fazy, 50/60 Hz |
| Rodzaj obsługi | Za pomocą kodu |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Blokada bezpieczeństwa | Dynamiczna blokada zapobiegająca upadkowi |
| Sposób zwolnienia blokady | Elektryczne automatyczne zwalnianie |
| Wykończenie powierzchni | Powłoka proszkowa |