Platforma parkingowa niezależna Starke 2327
Platforma Starke 2327 znajduje zastosowanie w przypadku garaży o obniżonej wysokości sufitu. Przechylając platformy, Starke 2327 zapewnia maksymalną oszczędność miejsca przy zachowaniu pełnego komfortu parkowania. Ich przemyślana konstrukcja, niezawodność i łatwość obsługi to rozwiązanie dla pomieszczeń, w których brakuje wolnej przestrzeni. Duża ładowność 2700 kg jest dostosowana do obsługi dużych i ciężkich pojazdów.
- Do niezależnego parkowania
- Konstrukcja wolnostojąca, z szybem
- Zredukowana wysokość montażu, tylko 3100 mm
- Pojedyncza jednostka na 2 samochody
- Nośność platformy: 2700 kg
- Szerokość platformy: standardowo 2300 mm /opcja do 2500 mm
- Szerokość wgłębienia: 2550 mm w standardzie, /opcja do 2750 mm
- Wysokość pojazdu w niższym poziomie: 1550mm
- Napęd na dwa siłowniki hydrauliczne
- Stalowe liny zapewniają dodatkową ochronę przed upadkiem
- Ocynkowane płyty platformy
- Wykończenie powierzchni proszkami Akzo Nobel
Specyfikacja techniczna
Starke 2327
| MODEL | Starke 2327 |
| Pojazdy na jednostkę | 2 |
| Udźwig | 2700 kg |
| Możliwa szerokość platformy | 2300 mm do 2500 mm |
| Możliwa wysokość auta | 1500 mm do 1550 mm |
| Zasilanie | Pompa hydrauliczna 5,5 kW |
| Napięcie | 200-480 V, 1 lub 3 fazy, 50/60 Hz |
| Rodzaj obsługi | Przełącznik kluczykowy |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Blokada bezpieczeństwa | Dynamiczna blokada zapobiegająca upadkowi |
| Sposób zwolnienia blokady | Elektryczne automatyczne zwalnianie |
| Czas podnoszenia / opuszczania | <55s |
| Wykończenie powierzchni | Powłoka proszkowa |