System platform parkingowych BDP 2
BDP-2 to półautomatyczny system parkowania. Wybrane miejsce parkingowe jest przesuwane do żądanej pozycji za pomocą automatycznego systemu sterowania. Miejsca parkingowe można przesuwać w pionie lub poziomie. Platformy poziomu wejściowego poruszają się poziomo, a platformy wyższego poziomu poruszają się pionowo, przy czym na poziomie wejściowym zawsze jest o jedną platformę mniej. Używając karty lub wprowadzając odpowiedni kod, system automatycznie ustawia platformy w żądanej pozycji. Aby odebrać samochód zaparkowany na górnym poziomie, platformy na poziomie wejścia najpierw przesuną się na bok, aby zapewnić pustą przestrzeń, na którą opuszczona zostanie wymagana platforma. BDP-2 optymalizuje istniejącą przestrzeń, wykorzystując ją w najlepszy możliwy sposób. Może służyć do parkowania od 5 do 29 samochodów na dwóch poziomach. Prędkość poruszania windy to 8-12 m/min. Udźwig dla każdej platformy to 2500 kg. Bezpieczeństwo tego systemu to konstrukcja ze specjalną ramą chroniącą przed upadkiem. Ponadto w systemie BDP 2 zamontowanych jest wiele czujników fotokomórek umieszczonych w różnych pozycjach, które sprawiają, że system zostanie zatrzymany gdy wymiary samochodu zostaną przekroczone. To samo odnosi się do masy pojazdu, przy przekroczeniu dopuszczalnego udźwigu układ hydrauliczny nie zadziała.
Specyfikacja techniczna
BDP 2
| MODEL | BDP 2 |
| Pojazdy na jednostkę | 2 |
| Udźwig | 2000 kg / 2500 kg |
| Możliwa długość samochodu | 5000 mm |
| Możliwa szerokość auta | 1850 mm |
| Możliwa wysokość auta | 2050 mm / 1550 mm |
| Głębokość wykopu | 1800 mm |
| Zasilanie | Pompa hydrauliczna 5,5 kW |
| Napięcie | 200-480 V, 1 lub 3 fazy, 50/60 Hz |
| Rodzaj obsługi | Za pomocą kodu |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Czas podnoszenia / opuszczania | <35s |
| Wykończenie powierzchni | Powłoka proszkowa |