Platforma parkingowa zależna Starke 1121 / 1127
Platformy parkingowe Starke 1121 oraz Starke 1127
- Obciążenie 2100 kg dla Starke 1121 oraz 2700 kg dla Starke 1127 kg
- Urządzenie służące do parkowania większości samochodów osobowych.
- Podnośnik przesuwa się w pionie.
- By opuścić platformę dolny samochód musi wyjechać.
- Platforma może być zatrzymywana na różnych wysokościach.
- Można ją dopasować do wysokości pojazdu oraz wysokości garażu
- Wolnostojąca, samonośna konstrukcja
- Kolumny zaprojektowane symetrycznie
- Możliwość montażu na wspólnej kolumnie daje oszczędność miejsca i zmniejsza koszty
- Ocynkowana platforma gwarantuje długą żywotność
- Śruby i nakrętki antykorozyjne, przechodzą 48 godzinny test w komorze solnej
- Malowanie proszkowe lakierem Akzo Nobel daje lepsze nasycenie koloru oraz większą odporność na warunki atmosferyczne
- Łańcuch wyrównawczy zapewnia odpowiednie ustawienie i równowagę platformy
- Elektryczny przełącznik kluczykowy
- Zarówno elektryczne, jak i ręczne zwolnienie blokady (np. w przypadku awarii prądu)
- Dynamiczne blokady mechaniczne zapobiegające upadkowi i utrzymujące platformę w miejscu
- Zamontowany czujnik optyczny zatrzymuje platformę jeśli znajduje się pod nią inny pojazd
Specyfikacja techniczna
Starke 1121 / 1127
| MODEL | Starke 1121 / 1127 |
| Pojazdy na jednostkę | 2 |
| Udźwig | 2100 / 2700 kg |
| Wysokość podnoszenia | 2100 mm |
| Szerokość użytkowa platformy | 2200 mm |
| Zasilanie | Pompa hydrauliczna 2,2 kW |
| Napięcie | 200-480 V, 1 lub 3 fazy, 50/60 Hz |
| Rodzaj obsługi | Przełącznik kluczykowy |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Blokada bezpieczeństwa | Dynamiczna blokada zapobiegająca upadkowi |
| Sposób zwolnienia blokady | Elektryczne automatyczne zwalnianie |
| Czas podnoszenia / opuszczania | <55s |
| Wykończenie powierzchni | Powłoka proszkowa |