System platform parkingowych CTT
Platforma obrotowa CTT została zaprojektowane tak, aby można ją było wpasować do różnych zastosowań, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych. Daje ona możliwość swobodnego wjazdu i wyjazdu z garażu lub podjazdu gdy manewrowanie na danej przestrzeni jest ograniczone. CTT nadaje się również do eksponowania samochodów w salonach samochodowych, do fotografii samochodowej w studiach fotograficznych jak również do zastosowań przemysłowych. Car Turn Table to nowatorskie rozwiązanie z możliwością wykończenia powierzchni na wiele sposobów. W przypadku montażu w garażu należy przygotować podbudowę / dół by zainstalować platformę. W przypadku instalacji w salonach samochodowych wystarczy dodać specjalną obwódkę i rampę. CTT można całkowicie dostosować pod względem średnicy, pojemności i pokrycia platformy aby spełnić indywidualne wymagania budowlane.
Specyfikacja techniczna
CTT
| MODEL | CTT |
| Udźwig | 1000 kg / 10000 kg |
| Średnica platformy | 2000 mm do 6500 mm |
| Minimalna wysokość | 185 mm do 320 mm |
| Kąt skrętu | 360° w dowolnym kierunku |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Napięcie | 100-480 V, 1 lub 3 fazy, 50/60 Hz |
| Rodzaj obsługi | Przycisk / pilot zdalnego sterowania |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Prędkość obrotowa | 0,2 do 2 obr./min |